Esaias thorén Ballongerna

571360

ESAIAS THORÉN (1901-1981), "Ballongerna", signerad och daterad E. Thorén -68, olja på pannå, 69 x 80 cm

Ytmärken

Kundcenter

Esaias thorén Ballongerna

Budhistorik (13 bud)
4258410
7 000
4258408
6 800
4258407
6 600
4258405
6 400
4258404
6 200

Slutpris SEK:
7 000
636 EUR, 735 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.