Rikard Lindström oljemålning

571107

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943): Barkskepp, signerad och daterad Richard Lindström 2 sept 1939, olja på duk, ca 68x44 cm

Tavelvagn 2

Rikard Lindström oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4261231
4 400
4261230
4 200
4260722
4260632
3 800
4260589
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.