Hanna Pauli oljemålning

571070

HANNA PAULI (1864-1940): tillskriven, Selma Lagerlöf, signerad HP, olja på duk, ca 40x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Hanna Pauli oljemålning

Budhistorik (46 bud)
4258585
11 000
4247144
10 500
4247144
9 400
4258579
9 200
4247144
8 800

Slutpris SEK:
11 000
1 000 EUR, 1 155 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.