ing ånglok med tender spår 1

571067

BING ÅNGLOK MED TENDER, spår 1, 1900-talets början, spriteldat, lackerat i grönt och svart, total längd ca 42 cm

Plåt och lackskador, bumprar fram samt delar till vissla saknas

Leksaker, Diverse

ing ånglok med tender spår 1

Budhistorik (18 bud)
4247370
1 800
4251242
1 700
4247370
4247695
4247370
950

Slutpris SEK:
1 800
164 EUR, 189 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.