Ikon Ryssland

571014

IKON, Ryssland, 1800-tal, bl a föreställande Guds Moder och Sankt Göran och draken, ca 30x26 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Fack 50

Ikon Ryssland

Budhistorik (18 bud)
4256539
1 800
4253361
1 700
4256538
1 600
4253361
4252785

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.