Mathurin Moreau bronsskulptur

570919

MATHURIN MOREAU (1822-1912), efter: Skulptur, förgylld brons, tidigt 1900-tal, figurgrupp, nymf med putto, skyltmärkt, höjd ca 45,5 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Mathurin Moreau bronsskulptur

Budhistorik (5 bud)
4245702
10 000
4244865
5 000
4244291
4243008
4242034

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.