Piedestal

570856

PIEDESTAL, med stenskiva, 1900-talets första hälft, bronserat, på tassar, höjd ca 69, 25x25 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 14

Piedestal

Budhistorik (27 bud)
4251366
4251329
1 900
4251251
1 800
4251241
1 700
4251250
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.