Dagbädd ur Triva-serien NK

570853

DAGBÄDD, Nordiska kompaniet, 1950-tal, ur Triva-serien, stomme i ek, klädsel i väv, höjd ca 32, bredd ca 80, längd ca 190 cm, etikettmärkt

Bruksslitage, repor, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dagbädd ur Triva-serien NK

Budhistorik (20 bud)
4258416
2 800
4258492
2 600
4258416
2 400
4253273
4251146

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.