Anna Palm akvarell med täckvitt

570819

ANNA PALM (1859-1924): Motiv från Bois de Bologne, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, solfjäderform, ca 50x24 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Budhistorik (2 bud)

4244446
7 800
4244445
2 400

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.