Komposition oljemålning

570791

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Romez (?), olja på duk, ca 104x136 cm

Rum 9

Komposition oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4244026
4244024
1 400
4244022
1 300
4244018
4244017

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.