Einar Jolin oljemålning

570777

EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt ung kvinna, signerad och daterad Jolin 1954, olja på duk, ca 61x50 cm

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4260001
19 500
4260004
19 000
4260001
18 500
4260003
18 000
4260001
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 773 EUR, 2 048 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.