Radioapparat Philips 1940-tal

570775

RADIOAPPARAT, Philips, 1940-tal, fanerad med mahogny, vred och knappar av plast, höjd ca 36, längd ca 52, bredd ca 22 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Nautica/Technica

Rum 3

Radioapparat Philips 1940-tal

Budhistorik (1 bud)

4256449
2018-09-14 19:16:44

2018-09-14 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.