Bengt Heinze vaser unika skål

570742

BENGT HEINTZE (1905-1994), vaser, skål, Kosta, vaserna signerade Kosta B. Heintze unik, skålen signerad och daterad Kosta B. Heintze 1984, höjd ca 8-16 cm, medföljer bok "Mäster Bengt Glaslegenden", författare Hans-Olof Lundmark

Glas, Konstglas

Bengt Heinze vaser unika skål

Budhistorik (4 bud)

4256522
4256520
4256519
750
4256518
500

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.