Fabian Lundqvist oljemålning

570736

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med människor på strand, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 38x45 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Fabian Lundqvist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4256471
1 900
4256481
1 800
4256471
1 700
4256478
1 600
4256471
1 300

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.