Pablo Picasso linoleumsnitt

570733

PABLO PICASSO (1881-1973): Exposition de Vallauris 1964, affisch, linoleumsnitt på Arches, signerad Picasso i blått, numrerad 57/168, ca 74x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Pablo Picasso linoleumsnitt

Budhistorik (38 bud)
4256050
16 000
4256054
16 000
4256050
15 500
4256039
15 000
4256033
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 454 EUR, 1 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.