Arne Vodder skrivbord Danmark

570711

ARNE VODDER, skrivbord med sideboard, Danmark, 1960-tal, palisander, lådor, hurtsar, höjd 73, 203 x 92, sideboardet höjd 62,5, 167 x 40,5 cm

slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Arne Vodder skrivbord Danmark

Budhistorik (57 bud)
4260609
29 000
4260635
28 000
4260609
27 000
4260629
26 000
4260609
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 636 EUR, 3 045 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.