Olle Hjortzberg oljemålning

570710

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med amaryllis, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1943, olja på duk, ca 66x49 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4253901
20 000
4252575
4246111
650
4246109
600
4246108
550

Slutpris SEK:
20 000
1 818 EUR, 2 100 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.