Stolar 1950-/60-tal

570661

STOLAR, 6 st., massiv klarlackerad ek, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 44, höjd 92 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar 1950-/60-tal

Budhistorik (25 bud)
4256649
2 600
4256647
2 400
4256645
4256641
4256644

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.