Kaffeservis England

570625

KAFFESERVIS, 53 dlr, porslin, 1900-talets första hälft, Tuscan, England, bestående av: 24 assietter, 22 kaffekoppar med fat, 7 separata kaffefat

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 11

Kaffeservis England

Budhistorik (7 bud)
4256451
650
4250017
600
4249869
550
4249502
500
4249507
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.