Roland Kempe litografi

570621

ROLAND KEMPE (1907-1991), collagekomposition med bl a tjur och självporträtt, signerad R Kempe daterad 1959, numrerad 1/25,litografi, ca 31 x 40 cm

Något vågigt blad

Rum 6

Roland Kempe litografi

Budhistorik

2018-09-14 kl 19:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.