Ljusstakar

570619

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade TESI, Göteborg 1955, fyllda fötter, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

Silver

Ljusstakar

Budhistorik (13 bud)
4256187
1 600
4256175
4256186
4256175
1 400
4256179
1 300

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.