Oljemålning Mosse Stoopendaal

570614

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), fåglar vid kobbe, signerad, olja på duk, ca 48x68 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning Mosse Stoopendaal

Budhistorik (4 bud)

4261153
4251776
3 200
4251771
4251769

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.