Erik Olson oljemålning

570612

ERIK OLSON (1901-1986): "Vittnesbörd", signerad och daterad Erik Olson 1963, olja på pannå, 38x46 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4263330
8 000
4263328
6 400
4262025
6 200
4262023
5 200
4261450
4 600

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.