Cornelis Huysman hans krets oljemålning

570556

CORNELIS HUYSMAN, hans krets (Holland, 1600/1700-tal) Allegoriskt motiv, olja på duk, osignerad, ca 65x82 cm

Slitage, färgbortfall, krackeleringar, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
4255809
4254995
2 400
4246638
4243307
4240754

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.