Felix Hatz

570554

FELIX HATZ (1904-2000), Stilleben, signerad, olja på duk, ca 51x60 cm

Smärre slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Felix Hatz

Budhistorik (2 bud)

4250150
4249486

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.