Johannes Olsson oljemålning

570530

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1977, olja på duk, 81x73 cm

Fack 45

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4256240
4 600
4256235
4 400
4256239
4 400
4256235
4 200
4256237

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.