Lars Gynning färglitografi

570529

LARS GYNNING (född 1920): Galopp, signerad Lars Gynning, EA, färglitografi, ca 49x62 cm

Med dedikation

Fack 15

Lars Gynning färglitografi
Budhistorik

2018-09-14 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.