Wladislaw Popielarczyk blandteknik

570513

WLADISLAW POPIELARCZYK (1925-1987): Komposition, signerad och daterad W Popielarczyk -65, blandteknik, ca 38x25 cm

Fack 1

Budhistorik (2 bud)

4256487
4252611

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.