Furiosa oljemålning

570487

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Furiosa", signerad och daterad Romez (?) -63, olja på duk, ca 65x85 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Fack 54

Furiosa oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4255990
450
4245507
4245361
4243963

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.