Hans Stennacke oljemålning

570481

HANS STENNACKE (född 1940): Figurkomposition, signerad och daterad Stennacke 1986, olja på duk, ca 80x120 cm

Fack 30

Hans Stennacke oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4256120
4255436
900
4253779
650
4253610
600
4243187

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.