Jörgen Melanton oljemålning

570430

JÖRGEN MELANTON (född 1949): Utan titel, signerad och daterad Jörgen Melanton på baksidan, olja på pannå, 122x159 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 2

Jörgen Melanton oljemålning
Budhistorik (5 bud)
4262815
12 000
4262259
7 200
4260309
7 000
4260308
5 000
4250426

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.