Tesi art deco shaker

570383

SHAKER, nysilver, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, inkl. invändigt löstagbar sil, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

Diverse

Tesi art deco shaker

Budhistorik (27 bud)
4261669
4259803
4261667
1 900
4259803
1 800
4261666
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.