''Big Bang'' Jimenez & Enrico Franzolini

570317

JIMENEC & ENRICO FRANZOLINI, ''Big Bang'', för Foscarini, formgiven 2005, vitt metakrylat, höjd ca 65, diameter ca 95 cm

Bruksslitage, smärre repor, ej monterad

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (10 bud)
4256535
1 800
4256507
1 700
4256507
1 600
4256503
4251986
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.