Arne Vodder

570195

ARNE VODDER, skrivbord samt skrivbordsstol, Sibast, Danmark, 1960-tal, jakaranda, lådor i sargen, höjd 74, 203 x 90 cm, skrivbordsstolen klädd i grönt skinn, sitthöjd 35 cm

ytslitage på skivan, stolens skinn med skador

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns i kundtjänst

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 13

Arne Vodder

Budhistorik (28 bud)
4256648
32 000
4256646
31 000
4256630
30 000
4256640
30 000
4256630
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 126 EUR, 3 658 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.