Fotoalbum med Kung Gustav V

570088

FOTOGRAFIER, 2 album från Skåne mm, tidigt 1900-tal, flertalet foton med HM Gustaf V, albumens mått ca 34x25 cm

Slitage, skador

Böcker/Kartor, Fotografi/fotolitteratur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fotoalbum med Kung Gustav V

Budhistorik (3 bud)

4251940
4247164
4242421

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.