Bord 1900-tal

570061

BORD, Louis XV stil, 1900-tal, fanerad med bl.a. valnöt, rikt intarsiadekor, förgyllda beslag, låda i sargen, höjd ca 71, 50x36 cm

Fanerlagningar, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Bord 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
4262796
5 800
4262791
5 600
4262758
5 400
4262641
5 200
4254025
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.