Kandelabrar rokokostil

570008

KANDELABRAR, 1 par, silver, importstämplar, 1900-talets första hälft, rokokostil, höjd 16 cm, total vikt ca 730 g

Silver

Monter 10

Kandelabrar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

4244342
4241506

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.