Georges Braque litografi

570003

GEORGES BRAQUE (1882-1963) "fleurs", 1951, signerad G Braque, numrerad 19/20, färglitografi, ca 26x19 cm

Vikt passepartout, gulnad, något vågigt blad

Geijersgatan 14, Göteborg

Georges Braque litografi

Budhistorik (19 bud)
4256521
7 200
4256516
7 000
4256515
6 400
4256512
6 200
4256505
6 000

Slutpris SEK:
7 200
654 EUR, 756 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.