Flygel Blüther

569997

BLÜTHNER, flygel, Leipzig, 1800-talets andra hälft, svartlackerad, hjultrissor i mässing, nr 22317, höjd ca 76, 106x76 cm

Nyckel saknas, ytskador, notställ med skador och lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Flygel Blüther

Budhistorik (7 bud)
4262764
6 400
4262422
3 600
4259674
2 400
4258251
4255915

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
15 000