Konsolbord

569971

KONSOLBORD, empire, 1800-talets början, förgylld dekor med bl.a. palmettblad, huggen stenskiva, höjd ca 75, 76x37 cm

Slitage, dekorbortfall, skiva med lagning, renoverad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Konsolbord

Budhistorik (20 bud)
4258435
3 400
4253874
3 200
4253874
4255374
2 800
4253874
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.