Pettersson & Nilsson skåp

569842

SKÅP, 1930/40-tal, fanérad i alm, invändigt med hyllplan samt lådor, brickmärkt Pettersson & Nilsson Stockholm, höjd 152, 52x115 cm

Bruksslitage, fanérskador, lös dörrknopp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Bruksslitage, fanérskador, lös dörrknopp

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Pettersson & Nilsson skåp

Budhistorik (13 bud)
4256453
1 300
4256442
4256452
4256442
4250581

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.