Konsolbord 1900-tal

569828

KONSOLBORD, 1900-talets början, fanérad i jakaranda samt valnöt, svärtad skuren dekor, höjd 83, 151x53 cm

Dekorbortfall, bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 22

Konsolbord 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
4256151
600
4254838
550
4247036
500
4254837
500
4247036
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.