Yngvar Sandström sidobord 1 par

569759

YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, 1960-tal, märkta Yngvar Sandström AB Säffle Möbelfabrik, fanérade i valnöt, höjd 50, 45x65 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 22

Budhistorik (17 bud)
4256190
2 800
4256035
2 600
4256035
4255982
4256024

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.