Carl Johansson oljemålning

569755

CARL JOHANSSON (1863-1944), Landskap vid Höga kusten, signerad Carl Johansson och daterad 1928-29, olja på duk ca 72x98 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 6

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4257405
15 000
4257404
10 000
4249206
8 000
4247705
7 800
4247631
7 000

Slutpris SEK:
15 000
1 364 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.