Joakim Allgulander Magnolia

568843

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad, 20/75, giclee print, bladstorlek 50x40 cm

Rum 9, Vagga 2

Joakim Allgulander Magnolia
Budhistorik (3 bud)

4254952
4254205
4252951

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.