Ulf Wahlberg, Vid Lions drag strip II

566323

ULF WAHLBERG (1938-2014): Vid Lions drag strip II, signerad och daterad Ulf W 66-68, olja på duk, 80x100 cm.

Kundcenter

Budhistorik (57 bud)
4258220
120 000
4258216
110 000
4258218
110 000
4258216
92 000
4258214
90 000

Slutpris SEK:
120 000
10 908 EUR, 12 600 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.