LG Lundberg

558798

LG LUNDBERG (född 1938): "No 792" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 64/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (4 bud)

4256215
450
4256206
4252077
4250358

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.