LG Lundberg

558796

LG LUNDBERG (född 1938): "Bud" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 58/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (2 bud)

4252076
4250350

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.