Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

563763

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Rast vid vägkant, signerad W Gegerfelt, olja på duk, 55x66 cm

Budhistorik (14 bud)
4204008
4204007
2 800
4204006
2 600
4203927
2 400
4204003
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.