Albert Johansson Stapelvara Nr.13

Föregående | Översikt | Nästa

563671

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara Nr 13, signerad och daterad 1968 ā tergo, bemålat assemblage på pannå, i form av masker, ca 56,5 x 64,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

563671 - Albert Johansson Stapelvara Nr.13
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
4195887
12 500
4193220
10 000
4193023
4 400
4192136
4 200
4191851

13 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2018-08-17
19:21   (20:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
40 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.